0917 700 080
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Novostavby 

15.11.2011

Ďalší vstupný seminár pre nových realitných maklérov - hotel Lipa Bojnice, 14.11.2011

Na základe veľkého záujmu pracovať pre našu spoločnosť bolo počas dvojkolových výberových konaní v mesiaci október vybratých 26 nových realitných maklérov z celého Slovenska, ktorí sa dňa 14.11.2011 zúčastnili vstupného odborného seminára organizovaného v rámci vzdelávania našou spoločnosťou pod záštitou riaditeľa spoločnosti.

Veríme, že si noví spolupracovníci odniesli to najlepšie do svojej dennodennej práce realitného makléra a úspešne odštartujú kariéru profesionála v našej spoločnosti. Prajeme im spoločne veľa úspechov v prekonávaní vlastných cieľov, napĺňaní túžob a potrieb klientov spoločnosti.

Spoločnosť Reality PD s.r.o. sa stala silnou slovenskou realitnou sieťou s pôsobnosťou vo viac ako 13 mestách s 4 „kamennými“ pobočkami k 15. novembru 2011. U nás má šancu každý šikovný človek aj celá regionálne pôsobiaca realitná kancelária. Pridajte sa k najúspešnejšiemu tímu maklérov a staňte sa súčasťou kapitálovo silnej spoločnosti vedenej tímom profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami v realitách. Ak Vás zaujíma práca realitného makléra, alebo máte realitnú kanceláriu a hľadáte silnú a dynamickú spoločnosť, kliknite na sekciu Kariéra, kde sa dozviete viac informácií.

« Späť na články

Kontakt

Kariéra
v realitách

Výkup nehnuteľností

Novostavby

Ponúknite
nám

Hypotekárne financovanie

Odmeníme Vás
za Váš tip

Nájdi
pre mňa

Pre
developerov

Naši
partneri