0917 700 080
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Novostavby 

Dôvody, prečo sú Reality PD lídrom v oblasti realitných služieb

Inzercia

1. INZERCIA - Na slovenskom trhu ponúkame bezkonkurenčne najširšiu inzerciu nehnuteľností vďaka výkonnému marketingovému programu (až na 100 internetových serveroch, v týždenných a mesačných periodikách, na vývesných tabuliach, na plagátoch a priamou ponukou klientom z našej širokej databázy). Vaša nehnuteľnosť bude vždy na očiach.

Profesionalita

2. PROFESIONALITA - Naši odborne vyškolení realitní makléri vašu nehnuteľnosť profesionálne posúdia, zdokumentujú a prezentujú. Ich odborné znalosti, profesionálne vystupovanie a individuálny prístup sú zárukou úspešnej spolupráce a vašej spokojnosti.

Rýchlosť

3. RÝCHLOSŤ - Dbáme na krátkosť času realizácie obchodných prípadov pri predaji a prenájme nehnuteľností. Patríme medzi lídrov na trhu podľa kritéria krátkosti času realizácie obchodných prípadov. Vieme, že čas sú peniaze. Našim klientom garantujeme kvalitné a rýchle služby.

Dostupnosť

4. DOSTUPNOSŤ - Naša internetová stránka je zárukou úspešnej prezentácie vašej nehnuteľnosti. Vďaka jednoduchému vyhľadávaniu a atraktívnej prezentácii je vaša nehnuteľnosť zrozumiteľne predstavená najširšiemu spektru záujemcov.

Novostavby

5. NOVOSTAVBY - Spolupráca s renomovanými developermi našim klientom zaručuje tú najlepšiu ponuku v oblasti rezidenčných novostavieb a iných developerských projektov. Pre našich klientov vyberáme tie najlepšie projekty a garantujeme ich kvalitu.

Bezpečnosť

6. BEZPEČNOSŤ - Vypracovanie kúpnych zmlúv a inej právnej dokumentácie zverujeme do rúk renomovanej advokátskej kancelárie. Právna istota našich klientov je pre nás prvoradá. Dbáme o bezpečnosť klientov. Aj najmenšie detaily sú pre nás dôležité.

Financovanie

7. FINANCOVANIE - Prinášame komplexné financovanie kúpy nehnuteľností prostredníctvom renomovanej partnerskej spoločnosti Fin Consulting, a.s. ako jedinečnú službu tohto druhu na Slovensku.

Bezpečnosť

8. BUDÚCNOSŤ - Patríme medzi najrýchlejšie rastúce priamo vlastnené realitné spoločnosti v SR. Máme otvorené dvere pre všetkých aktívnych ľudí, ktorí chcú pracovať na svojom úspechu. Prinášame najkvalitnejšie služby a ponuku.

Kontakt

Kariéra
v realitách

Výkup nehnuteľností

Novostavby

Ponúknite
nám

Hypotekárne financovanie

Odmeníme Vás
za Váš tip

Nájdi
pre mňa

Pre
developerov

Naši
partneri