0917 700 080
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Novostavby 

5.11.2012

Nová pobočka Reality PD - Trenčín

Neprešiel ani týždeň a my sme pre Vás otvorili novú pobočku v Trenčíne, ktorej manažérkou je Zuzana Serišová. Nová pobočka stabilnej a úspešne sa rozvíjajúcej realitnej siete Reality PD, s.r.o. sa nachádza na Inoveckej 9, hneď vedľa budovy CITY University. Naši klienti majú možnosť bezplatného parkovania hneď vedľa budovy na vyhradenom parkovisku.

Táto pobočka našej kancelárie je pripravená privítať všetkých záujemcov o kúpu, predaj alebo sprostredkovanie prenájmu v okrese Trenčín. Čaká Vás tu tím maklérov, ktorý prešli profesionálnym školením v našej spoločnosti a v oblasti nehnuteľností nie sú žiadni nováčikovia. Kancelária je otvorená od pondelka do piatku, v čase 09.00 do 16.00.

Pokiaľ uvažujete o kúpe, predaji či prenájme nehnuteľnosti, s dôverou sa obráťte na našich maklérov, veríme, že vami vloženú dôveru do našich rúk nesklameme a zistíte, že je omnoho ľahšie predávať či kupovať nehnuteľnosť s profesionálne vyškolenými odborníkmi na realitnom trhu.

 
 
 
 

Pracujeme pre Vás sedem dní v týždni a dvanásť hodín denne. Ak ste boli s našimi službami spokojní, povedzte to aj ostatným. Pokiaľ ste však s našimi službami spokojní neboli, alebo ste sa stretli s neprofesionálnym jednaním našich maklérov, napíšte to hlavne nám na emailovú adresu riaditel@realitypd.sk, alebo zavolajte na telefónne číslo 0917 700 090 a my urobíme nápravu. Sme tu hlavne pre Vás a preto nás Váš názor zaujíma.

Pridajte sa aj Vy k úspešnému tímu maklérov a staňte sa súčasťou tejto stabilnej spoločnosti vednej skúsenými profesionálmi s dlhoročnou praxou na realitnom trhu. U nás má šancu každý šikovný a ctižiadostivý človek, ako aj celá skupina regionálne pôsobiacich realitných maklérov. Zaujíma Vás práca realitného makléra, kliknite na sekciu Kariéra, kde sa dozviete potrebné informácie.

« Späť na články

Kontakt

Kariéra
v realitách

Výkup nehnuteľností

Novostavby

Ponúknite
nám

Hypotekárne financovanie

Odmeníme Vás
za Váš tip

Nájdi
pre mňa

Pre
developerov

Naši
partneri