0917 700 080
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Novostavby 

Realitná kancelária Reality PD, s.r.o.

O nás

Realitná kancelária Reality PD je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca realitná kancelária zaoberajúca sa sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu všetkých druhov nehnuteľností. Realitná kancelária RealityPD poskytuje svojim klientom kvalitné a komplexné služby a kladie dôraz na transparentný a bezpečný priebeh jednotlivých obchodných transakcií. Tím profesionálnych maklérov našej realitnej kancelárie je pripravený aktívne zastupovať našich klientov pri realizácii ich zámerov na realitnom trhu a poskytovať im nadštandardné služby vrátane zabezpečenia kompletného právneho a finančného servisu. Pri našej činnosti dodržujeme najvyššie etické a obchodné štandardy. Spolupráca s našimi klientmi je pre nás serióznym vzťahom dvoch obchodných partnerov.

Naša vízia

Našou víziou je vybudovať pevný vzťah medzi našou realitnou kanceláriou a našimi klientmi založený na individuálnom prístupe a vzájomnej dôvere. Pri napĺňaní našej vízie dbáme na dostupnosť našich služieb pre všetkých klientov a zároveň sa stávame sa ich spoľahlivým partnerom.

Naše ciele

Cieľom realitnej kancelárie Reality PD je stať sa spoľahlivým a silným partnerom našich klientov a aktívne im pomáhať pri realizácii ich plánov v oblasti nehnuteľností. Nemáme ambíciu stať sa veľkou anonymnou kanceláriou, ale vybudovať medzi nami a našimi klientmi dlhodobý vzťah založený na dôvere a individuálnom prístupe. Realitná kancelária Reality PD chce byť predovšetkým prístupnou a otvorenou realitnou kanceláriou, ktorá dôverne pozná región a zázemie svojich klientov. V každom regióne prispôsobujeme naše služby miestnym špecifikám potrebám jeho obyvateľov. Dôslednosť, bezpečnosť a individuálny prístup sú pre nás vždy prioritou.

Naše aktivity

V realitnej kancelárii RealityPD sa špecializujeme najmä na sprostredkovanie predaja a prenájmu bytov, rodinných domov, pozemkov, rekreačných nehnuteľností, kancelárskych a obchodných priestorov najmä v oblasti západného a stredného Slovenska. K našim obchodným aktivitám patrí predaj rezidenčných, komerčných, priemyselných a developerských projektov. Poskytujeme komplexné obchodné a marketingové riešenia pre developerov. Taktiež sa venujeme zastupovaniu investorov pri ich akvizíciách na realitnom trhu.

 

Dôvody, prečo sú Reality PD lídrom v oblasti realitných služieb

Inzercia

1. INZERCIA - Na slovenskom trhu ponúkame bezkonkurenčne najširšiu inzerciu nehnuteľností vďaka výkonnému marketingovému programu (až na 100 internetových serveroch, v týždenných a mesačných periodikách, na vývesných tabuliach, na plagátoch a priamou ponukou klientom z našej širokej databázy). Vaša nehnuteľnosť bude vždy na očiach.

Profesionalita

2. PROFESIONALITA - Naši odborne vyškolení realitní makléri vašu nehnuteľnosť profesionálne posúdia, zdokumentujú a prezentujú. Ich odborné znalosti, profesionálne vystupovanie a individuálny prístup sú zárukou úspešnej spolupráce a vašej spokojnosti.

Rýchlosť

3. RÝCHLOSŤ - Dbáme na krátkosť času realizácie obchodných prípadov pri predaji a prenájme nehnuteľností. Patríme medzi lídrov na trhu podľa kritéria krátkosti času realizácie obchodných prípadov. Vieme, že čas sú peniaze. Našim klientom garantujeme kvalitné a rýchle služby.

Dostupnosť

4. DOSTUPNOSŤ - Naša internetová stránka je zárukou úspešnej prezentácie vašej nehnuteľnosti. Vďaka jednoduchému vyhľadávaniu a atraktívnej prezentácii je vaša nehnuteľnosť zrozumiteľne predstavená najširšiemu spektru záujemcov.

Novostavby

5. NOVOSTAVBY - Spolupráca s renomovanými developermi našim klientom zaručuje tú najlepšiu ponuku v oblasti rezidenčných novostavieb a iných developerských projektov. Pre našich klientov vyberáme tie najlepšie projekty a garantujeme ich kvalitu.

Bezpečnosť

6. BEZPEČNOSŤ - Vypracovanie kúpnych zmlúv a inej právnej dokumentácie zverujeme do rúk renomovanej advokátskej kancelárie. Právna istota našich klientov je pre nás prvoradá. Dbáme o bezpečnosť klientov. Aj najmenšie detaily sú pre nás dôležité.

Financovanie

7. FINANCOVANIE - Prinášame komplexné financovanie kúpy nehnuteľností prostredníctvom renomovanej partnerskej spoločnosti Fin Consulting, a.s. ako jedinečnú službu tohto druhu na Slovensku.

Bezpečnosť

8. BUDÚCNOSŤ - Patríme medzi najrýchlejšie rastúce priamo vlastnené realitné spoločnosti v SR. Máme otvorené dvere pre všetkých aktívnych ľudí, ktorí chcú pracovať na svojom úspechu. Prinášame najkvalitnejšie služby a ponuku.

Kontakt

Kariéra
v realitách

Výkup nehnuteľností

Novostavby

Ponúknite
nám

Hypotekárne financovanie

Odmeníme Vás
za Váš tip

Nájdi
pre mňa

Pre
developerov

Naši
partneri