0917 700 080
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Novostavby 

3.9.2012

Otvorenie novej pobočky v Bánovciach nad Bebravou

V úvode nového školského roku sme aj my zapracovali pre našich klientov a otvorili sme novú pobočku v Bánovciach nad Bebravou v časti Horné Ozorovce. Nová pobočka stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti Reality PD sa nachádza v časti Horné Ozorovce 170, vedľa hlavnej cesty s možnosťou parkovania hneď vedľa budovy.

Pobočka našej kancelárie je pripravená privítať všetkých záujemcov o kúpu, predaj alebo sprostredkovanie prenájmu v okrese Bánovce nad Bebravou. Čaká Vás tu tím maklérov, ktorý prešli profesionálnym školením v našej spoločnosti a v oblasti nehnuteľností nie sú žiadni nováčikovia. Kancelária je otvorená od pondelka do piatku, v čase 09.00 do 16.00 hodiny.

Pokiaľ uvažujete o kúpe, predaji či prenájme nehnuteľnosti, s dôverou sa obráťte na našich maklérov, veríme, že vami vloženú dôveru do našich rúk nesklameme a zistíte, že je omnoho ľahšie predávať či kupovať nehnuteľnosť s profesionálne vyškolenými odborníkmi na realitnom trhu.

 
 
 
 

Pracujeme pre Vás sedem dní v týždni a dvanásť hodín denne. Ak ste boli s našimi službami spokojný povedzte to aj ostatným. Pokiaľ ste však s našimi službami spokojný neboli, alebo ste sa stretli s neprofesionálnym jednaním našich maklérov napíšte to hlavne nám na emailovú adresu riaditel@realitypd.sk, alebo zavolajte na telefónne číslo 0917 700 090 a my urobíme nápravu. Sme tu hlavne pre Vás a preto nás Váš názor zaujíma.

Pridajte sa aj Vy k úspešnému tímu maklérov a staňte sa súčasťou tejto stabilnej spoločnosti vednej skúsenými profesionálmi s dlhoročnou praxou na realitnom trhu. U nás má šancu každý šikovný a ctižiadostivý človek, ako aj celá skupina regionálne pôsobiacich realitných maklérov. Zaujíma Vás práca realitného makléra, kliknite na sekciu Kariéra, kde sa dozviete potrebné informácie.

« Späť na články

Kontakt

Kariéra
v realitách

Výkup nehnuteľností

Novostavby

Ponúknite
nám

Hypotekárne financovanie

Odmeníme Vás
za Váš tip

Nájdi
pre mňa

Pre
developerov

Naši
partneri