0917 700 080
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Novostavby 

1.2.2014

Šiesty ročník RecruitRank Awards 2013

Naša spoločnosť Reality PD s.r.o. sa dostala medzi TOP 10 spoločností v kategórii Recruiteri - personalisti s najlepším prístupom personalistov pri výberových procesoch podľa hodnotenia uchádzačov o prácu na pracovnom portáli Profesia.sk.

Ocenenie RecruitRank Awards je každoročne udelené personálnym agentúram a firmám s najlepšie hodnotenými výberovými procesmi na základe priamej spätnej väzby od viac ako 107 600 uchádzačov za obdobie posledných 12 mesiacov. Šiesty ročník udeľovania cien RecruitRank Awards sa konal 30.01.2013 v priestoroch hotela Sheraton v Bratislave, kde sa slávnostného galavečera zúčastnil riaditeľ spoločnosti Viliam Tomášik a manážér pobočky Reality PD Prievidza Peter Kovalčík.

 
 
 

Ďakujeme všetkým uchádzačom za hodnotenia našej spoločnosti, ktoré nás zaväzujú kvalitu a priebeh výberového procesu v nasledujúcom roku udržať a neustále zlepšovať. Ďakujeme týmto všetkým pracovníkom našej spoločnosti, ktorý sa svojím prístupom pričinili o toto ocenenie. Zároveň sa chceme poďakovať spoločnosti Profesia.sk za príjemne strávený večer v kruhu najlepšie hodnotených spoločností.

« Späť na články

Kontakt

Kariéra
v realitách

Výkup nehnuteľností

Novostavby

Ponúknite
nám

Hypotekárne financovanie

Odmeníme Vás
za Váš tip

Nájdi
pre mňa

Pre
developerov

Naši
partneri

Nehnuteľnosti v lokalitách:   Sebedražie Pečeňany     Všetky lokality