0917 700 080
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Novostavby 

Výkup realít, bytov, domov, pozemkov v hotovosti

Výkup nehnuteľností v hotovosti už do 24 hodín. Ako jedna z mála realitných kancelárií na Slovensku realizujeme výkup realít, bytov, domov, pozemkov, komerčných a obchodných priestorov.

Vykupujeme nehnuteľnosti zadĺžené v exekúcii, v nebankových subjektoch, pred dražbou a v dražbe. V prípade, že máte družstevný byt a boli Vám odobrané členské práva, aj pre Vás máme riešenie ...

Výkup nehnuteľností a realít v mestách a regiónoch:

Pre koho je vhodný výkup nehnuteľnosti?

Výkup nehnuteľností je určený pre klientov, ktorí chcú zjednodušiť a urýchliť predaj svojej nehnuteľnosti a nemajú čas svoju nehnuteľnosť predávať sami alebo prostredníctvom realitnej kancelárie.

Častými dôvodmi potreby rýchleho predaja nehnuteľnosti sú aj exekučné konanie, dlhy, pôžičky alebo výhodná kúpa inej nehnuteľnosti z ponuky realitnej kancelárie na protiúčet.

Prečo je pre Vás výkup nehnuteľnosti výhodný?

Naša realitná kancelária uhradí dohodnuté peniaze rýchlo a operatívne a tiež za Vás zariadi všetky potrebné úkony spojené s predajom nehnuteľnosti. Zastúpime Vás pri jednaní s Vašimi veriteľmi a inými subjektmi.

Je finančne výhodnejšie nehnuteľnosť predať s prijateľnou stratou, ale zachovať si iný nehnuteľný majetok, uspokojiť svojich veriteľov a prípadne realizovať inú výhodnú kúpu. Naša realitná kancelária v spolupráci s našim firemných právnikom je schopná vyriešiť v krátkom čase väčšinu právnych problémov.

Ako určujeme výkupnú cenu nehnuteľnosti?

Pri určení výkupnej ceny nehnuteľnosti vždy vychádzame z trhovej hodnoty stanovenej znalcom. Z trhovej hodnoty naša realitná kancelária vypláca maximálnu možnú kúpnu cenu, a to od 70% do 90% trhovej ceny. Ak sa jedná o vzdialenejšiu lokalitu, horší stav alebo nehnuteľnosť v rekonštrukcii je výkupná cena nižšia.

Pokiaľ sa jedná o štandardnú nehnuteľnosť v dobrej lokalite, bežná výkupná cena predstavuje 80% až 90% trhovej ceny. Konečná výkupná cena je určená po vykonaní obhliadky pracovníkom realitnej kancelárie a zistení právneho stavu predmetnej nehnuteľnosti.

 Aké nehnuteľnosti vykupujeme najčastejšie?

  • Zadĺžené byty, domy, pozemky, komerčné priestory.
  • Výkup je možný u nehnuteľností a bytov v osobnom vlastníctve
  • Výkup je možný aj u družstevných bytov, aj v prípade, že Vám boli odobraté členské práva. Všetky právne formality vybavíme za Vás.
  • Naša realitná kancelária je schopná vykúpiť domy, byty, pozemky, chalupy, chaty, komerčné objekty.
  • Všetky potrebné podklady, dokumenty, kúpne zmluvy a vybavovanie na úradoch vybavíme za Vás.
  • Vykupujeme byty, domy, pozemky, komerčné objekty a budovy s 5 ročnou investičnou návratnosťou.

 

Pokiaľ nám chcete ponúknuť svoju nehnuteľnosť, vyplňte prosím nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte na e-mailovej adrese: vykup@realitypd.sk

Napíšte nám

Vyplňte a odošlite nasledujúci formulár a my Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme!

Kontakt

Kariéra
v realitách

Výkup nehnuteľností

Novostavby

Ponúknite
nám

Hypotekárne financovanie

Odmeníme Vás
za Váš tip

Nájdi
pre mňa

Pre
developerov

Naši
partneri

Nehnuteľnosti v lokalitách:   Sebedražie Pečeňany     Všetky lokality