0917 700 080
Byty  Domy  Chaty  Pozemky  Priestory  Novostavby 

Výrobná hala Prievidza na predaj, priemyselná zóna, Prievidza

Informácie o cene v RK Číslo zákazky: 1999 Kategória: »
Výrobná hala Prievidza na predaj, priemyselná zóna, Prievidza - Komerčné priestory, kancelárie, garáže na predaj
Navrhnite predávajúcemu Vašu cenu!
Bližšie informácie Vám poskytne maklér:
 - Realitná kancelária Reality PD Maklér:
Telefón:
E-mail:

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu s administratívnou budovou v priemyselnej zóne mesta Prievidza. Zastavaná plocha haly a prevádzkové časti sú vo výmere 760 m2. Celková plocha pozemku je 1734 m2, z čoho plocha nádvoria je 974 m2.

Objekt je situovaný v priemyselnej zóne mesta, napojený na miestne komunikácie a miestnu infraštruktúru. Jedná sa o jednopodlažný objekt tvorený jednou dvojloďovou výrobnou halou, ktorá je prepojená s administratívnou budovou. Objekt ma pultovú strechu so strešnými svetlíkmi. Podlahu v hale tvorí monolitická betónová doska, vystužená sieťovinou s povrchovou úpravou. Hala je vybavená novým mostovým žeriavom a je kompletne pripravená na výrobný proces. Svetlá výška haly v najvyššom bode je 8,17 m.

Vykurovanie celého objektu spolu s administratívnou budovou je zabezpečené prostredníctvom najmodernejšej techniky tepelných čerpadiel. Jedná sa o systém studňových vrtov, ktorý výrazne šetrí energiu.

Administratívna budova je prízemná z pórobetónových tvárnic s pultovou strechou. V súčasnosti prechádza strecha tejto budovy rekonštrukciou, keďže je projekčne pripravená na ďalšie podlažie. Dispozične je objekt členený na šatňu, sociálne zariadenia (2x WC, sprchy), spoločenskú miestnosť, kotolňu, sklad a kancelárie. Sklad a jedno sociálne zariadenie sú priamo prepojené s výrobnou halou. Podlahy sú väčšinou keramické. Okná sú plastové.

Vybavenie hypotekárneho úveru, právne a poradenské služby sú v cene. Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle alebo 0917 700 090 (centrála spoločnosti) alebo osobne v realitnej kancelárii.

Máte otázku k nehnuteľnosti?

Meno:
Telefón:
E-mail:
Otázka:
 

Dohodnite si obhliadku

Meno:
Telefón:
E-mail:
Termín
obhliadky:
 

Sledovanie stavu nehnuteľnosti

Chcete byť upozornený e-mailom pri zmene ceny alebo stavu tejto nehnuteľnosti? Zadajte Vašu e-mailovú adresu do formulára nižšie a budeme Vás informovať o každej zmene.
E-mail:
 

Poslať odkaz na ponuku e-mailom

E-mail:
Správa:
 

Informácie o nehnuteľnosti

Kraj: Trenčiansky kraj Okres: Prievidza
Mesto/Obec: Prievidza Časť: Priemyselná zóna
Kategória: Priestory - Predaj - Prievidza Zaradenie nehnuteľnosti: Komerčné objekty
Poloha: Okraj Účel budovy: Výroba
Určenie: Výrobné Celkový stav: Veľmi dobrý
Zariadenie: Čiastočne zariadený Konštrukcia stavby: Zmiešaná
Zastavaná plocha: 760 m2 Podlahová plocha: 760 m2
Úžitková plocha: 760 m2 Celková plocha: 1734 m2

Fotogaléria nehnuteľnosti

 


Podobné nehnuteľnosti z našej ponuky

Na predaj Penzión s Reštauráciou v Prievidzi, pozemok 3660 m2, s 3 tenisovými kurtmi

Cena: 850 000 € (25 607 100 Sk)
Číslo zákazky: 14116
Ponúkame na predaj štýlový, kvalitne vybavený PENZIÓN BENEDIKTI so zabehnutou reštauráciou a vlastnými tromi tenisovými kurtmi. Penzión s komornou atmosférou, ktorý sa nachádza v tichej lokalite mesta Prievidza. Zaujímavým spôsobom je vyriešený aj interiér hotelovej reštaurácie, ktorá si Vás získa svojou jedinečnou atmosférou a kvalitou služieb. Zabehnutý penzión s reštauráciou a tromi tenisovými kurtmi v tichej časti mesta Prievidza …  Viac informácií »

Výrobná hala Oslany na predaj, pozemok 2800 m2

Cena: 188 000 € (5 663 688 Sk)
Číslo zákazky: 13640
Výrobná hala Oslany na predaj, pozemok 2800 m2 Ponúkame Vám na predaj priestrannú halu v obci Oslany o rozmere 600 m2 (20mx30m). Súčasťou je prístrešok o rozlohe 180 m2. Samostatný vstup, vrátane brány (výška 4m) pre nákladné autá. Samozrejmosťou je voda, elektrika /220V, 400V/, plyn nieje v budove, ale je v dosahu, internet, možnosť pripojiť pevnú telefónnu sieť. Na poschodí sa nachádza kancelária s kuchynkou a toaletou. Priestory …  Viac informácií »

Komerčné a výrobné priestory Oslany na predaj, kancelárie, sklady

Cena: 320 000 € (9 640 320 Sk)
Číslo zákazky: 13641
Komerčné a výrobné priestory Oslany na predaj, kancelárie, sklady Výrobný, skladový, obchodný objekt na predaj v Oslanoch s celkovou podlahovou plochou o výmere 1100 m2. Vjazd do objektu je chránený bezpečnou, diaľkovo ovládanou bránou. Areál je kompletne zabezpečený kamerovým systémom. Hala o výmere 788 m2 sa skladá z pôvodnej a dostavanej časti, je doplnená pristrešením, ktoré možno využiť ako parkovacie miesto. Vstup do skladových …  Viac informácií »

Obchodný priestor laborka na predaj Diviacká Nová Ves.

Cena: 59 000 € (1 777 434 Sk)
Číslo zákazky: 13783
Ponúkame Vám na predaj priestor laborka v Diviackej Novej Vsi, plocha pozemku 623 m2. Budova dvojpodlažná je v pôvodnom stave. Na budove sú drevené okná, vstup do budovy je cez zámok tromi samostatnými vchodmi. Podlahy sú betónové pokryté podlahovou krytinou z PVC. Budova je vykurovaná centrálne plynovým kúrením. K objektu prislúcha prípojka vody a elektriny 380 /220 V. Časť prislúchajúceho pozemku je vyasfaltovaná. Strecha je rovná, …  Viac informácií »

Kontakt

Kariéra
v realitách

Výkup nehnuteľností

Novostavby

Ponúknite
nám

Hypotekárne financovanie

Odmeníme Vás
za Váš tip

Nájdi
pre mňa

Pre
developerov

Naši
partneri